İletişim Numaramız :
0850 307 41 95

Hakkımızda

Tamda istediğiniz gibi

İşler BirimAjans'ta Asla Yarım Kalmaz

Yazılım dünyasının çok soyut bir kavram olduğunu biliyoruz ve bundan dolayı birçok firma suistimale uğramakta . Bizler bize karşı geliştirilen önyargıyı ortadan kaldırarak firmaları sürecin başından sonuna kadar proje içine dahil etmek ve her adımda onları bilgilendirmek için çalışıyoruz. Hizmetimize fayda sağlayacak her gelişmeyi proje sonrasında bile sunmaya devam ediyoruz. Süreç içerisinde içerik desteğinden, süreç sonrasında sürekli mail ve telefon ile desteğe, olabilecek ufak revizelerin ücretsiz hizmetinden, yayın sonrasındaki site performans raporlarına kadar tümünü firmaya sunarak onları bigilendiriyoruz.

2017 yılında tek kişi olan BirimAjans, bugün kendi bünyesinde 11 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir. Özel olmak isteyen markalara ve dijital dünya’ya adım atmak isteyen tüm işletmelere çözüm üretmektedir.

Web Tasarım yapmaya ilk olarak 2008 yılında başladık, ilk web sitemizi çocukluğumuzda merak ile yapmaya başladık. Her geçen yıl kendimizi daha fazla geliştirdik. Çok bilgisayar bozduk, ekran başından kalkmıyoruz diye bir çok kez bilgisayar kablolarımız saklandı. Biraz daha büyüyünce e-ticarete atıldık. Gezmediğimiz toptancı kalmadı. BirimAjans, Tüm müşterilerini kendi markası gibi benimseyerek çalışan ekibi ile her sektöre uygun farklı stratejiler ile içerik üretmeye ve farklı fikirleri ile yazılım ve tasarım hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Hemen Teklif Al