İletişim Numaramız :
0850 307 41 95

Dijital Pazarlama

- Tecrübelerimize dayanarak söylüyoruz doğru yerdesiniz

" şimdi hedef kitlenize ulaşabilen bir dijital pazarlama hizmeti alın !"
5 Dakikada Teklif Al

Hem sosyal medyada (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube...) hem de Google’ın uçsuz bucaksız dünyası içinde güçlü bir medya planlama stratejisi ile markanızın reklamını yapmak, daha fazla kişiye ulaşmak ve başarıdan başarıya koşmak işten bile değil. Ayrıca, dijital dünyanın sunmuş olduğu en önemli avantajlardan biri olan sayısal verilere dayanan raporları ve analizleri de uzman ekibimizin yorumlarıyla size sunuyoruz.

? Hedefinizden hep daha fazlası Birim Ajans ile mümkün

İşe önce doğru mecrayı belirleyerek başlıyoruz. Çünkü her mecrada hitap edilecek kitle, demografik ve psikografik olarak farklılık gösteriyor. Bu farklılığı gözeterek ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi tespit ediyor, doğru mecraya odaklanıyor ve bu mecraya özel iletişim stratejileri geliştiriyoruz.

Bir sonraki adımda belirlediğiniz reklam bütçesinin, kuruşu kuruşuna nasıl kullanacağını, hangi mecrada hangi reklam modelleriyle değerlendireceğini, nasıl bir etki yaratmayı hedeflediğimizi, öngörülerimizi paylaşıyoruz ve onayınızla birlikte reklam startını veriyoruz. Hemen ardından da KPI’lar ve geri dönüşlerin takibi gündemimize geliyor. Çünkü söz konusu dijital mecralarda reklamcılık olunca, her yatırımın karşılığını pozitif ya da negatif verilerle görmek mümkün. Bu karşılık beklentilerle örtüşmediği noktada, hızlı şekilde aksiyon alıp yeni stratejiler geliştiriyor ya da başarıya giden farklı dijital yollar, farklı kanallar öneriyoruz.

Referans Projelerimizi inceleyebilir veya Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • Sosyal medya Reklamları
  • Google SEO
  • E-mail Marketing
  • Mobil Pazarlama
Mutlu Müşterilerimiz
Sitenin her aşamasında birlikte ilerledik. Bu imkanı sunan başka bir firma yok. Tam istediğimi ortaya çıkarttılar

Rabia Taşıtan

Start-up
Biz orta segment bir firma olarak farklı farklı ajanslarla çalıştık ancak iş bitirme yeteneğini sadece sizde bulduk.

Alihan Ata

İnşaat Projesi
Web sitemin yapımı bittikten sonra bile anında her adımda destek alabildiğim için kendilerinden çok memnunum.

Cengiz Arpacı

Otomotiv Sektörü